... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

nedeľa 3. mája 2015

Čo sme robili vo Februári

Február napriek počtu svojich dní, bol celkom plodný na množstvo aktivít, ktoré sme s Adamkom absolvovali.
A čo sme teda robili? Hrali sa so šošovicou... bolo to ozajstných 45 minút absolútneho sústredenia, nevnímal napravo, naľavo, ani blesk foťáka, nič...existovala len šošovica a on :-)


Autíčkové aktivity u nás nesmú chýbať a táto vznikla úplne náhodne, keď ma Adamko navštívil na wc a roztočil celý kotúč toaletného papiera. Veľmi sa z toho potešil a okamžite si vzal autíčko a začal s ním jazdiť po roztočenom papieri ako po ceste, tak sme si potom túto "toaletnú cestu" preniesli aj do izbičky. 

Maľovali sme na horúci tanier. Stačí krátko nahriať v mikrovlnke a výsledok je úžasný. Voskovky sa krásne roztápali a Adamko bol nadšený ako "veľmi" píšu. P.S. Tanier sa dá potom úplne jednoducho umyť :-)


 Adamko si nedal vysvetliť, že slovo auto sa začína na A, a moje nálepky myšiek odignoroval.... autá proste u nás musia byť všade.Ukazovali sme si časti nášho tela a potom sme si ich opakovali pomocou nálepiek (samozrejme ako ináč, autíčkových). Dávala som Adamkovi povely ako: nalep nálepku na rúčku, na kolienko, na prštek a pod. Ani raz sa nepomýlil :-) Menší rozruch prišiel v tedy, keď som mu povedala, aby si nalepil nálepku na chrbátik a on nedosiahol...


A hrali sme sa aj s plastelínou. Veľmi atraktívna hra na upršané dni. U nás doma má veľký úspech zatiaľ sa hráme vždy len s jednou farbou a máme doma vyrobenú plastelínu.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers