... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

pondelok 4. mája 2015

Náš tvorivý Február

Adamko má momentálne akési staviteľské obdobie. Stavia garáže a to naozaj z čohokoľvek od kociek a hubiek na riad, až po knihy, poháre, krabičky, fľaštičky... tak sme to skúsili aj z kociek cukru.

Záchvat tvorivosti a skúšania rôznych materiálov u nás doma vyústil v bielu vatou polepenú labuť, ktorú Adamko pomenoval "ťabul" a skoro jarný obrázok kvetín doplnený o tatinovu penu na holenie.Od garáží nie je ďaleko k autíčkam, tak to obmieňame ako to len ide. Adamko už vie krásne priraďovať podľa farieb a začína skladať podľa predlohy, ale len veľmi jednoduché obrázky najlepšie iba z troch častí.

Nemusím veľmi tento "sviatok" pretože aj keď je to už klišé, je to tak...láska sa má oslavovať každý deň, no i tak sme pre tatinka, babky a tetu vyrobili obrázky z lásky :-)


 ... a ešte sme okrem iného kvapkali "pipetkou". Adamko bol chorý a večne som mu kvapkala nejaké kvapky. Nečudo, že sa mu to odpočítavanie kvapiek páčilo... tak to chcel vyskúšať aj on. Dala som mu misku s vodou, lyžičku, mini pipetku a ošetroval členov rodiny :-)
 ... zapichovali sme ozdobné špajle, založili si "vločkovisko" a maľovali do hladkej múky nasypanej na maslom vymastený plech...to bolo zábavy.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers