... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

streda 23. marca 2016

Vidličkové tulipány


Poštová tradícia pokračuje. A keďže som na internete našla tento geniálny nápad a i Adamkovi sa zapáčil... realizovali sme ho a využili ako námet na Veľkonočné pohľadnice, pre našu rodinu.


K práci nepotrebujete nič viac, len temperky (alebo iné ľubovoľné farby,  šlo by to aj s prstovými farbami, alebo akrylkami) a vidličky. Nastrihla som Adamkovi kartičky z tvrdého papiera, farby si už vybral a natlačil sám.

Na tvorenie sme zvábili aj tatka, ktorý nám práve prišiel z práce :-)No a ako by to bolo, ak by Adamko nevytvoril tulipány aj vo svojej obľúbenej farbe, že? Obrázky nám vyschli, ostávalo už len vybrať pekné pozadie, na ktoré ich prilepíme. Použili sme kontrastný papier, aby obrázky pekne vynikli. Na podlepenie poslúžila moja najlepšia kamarátka- obojstranná lepiaca páska a spolu s Adamkom sme ich nalepili.


 S obojstrannou lepiacou páskou lepím naozaj skoro všetko a osvedčila sa mi hlavne pri papieri a fotkách, pretože papier nestočí ako lepidlo a pracuje sa s ňou ľahko a čisto.Myslím, že sa pohľadničky ozaj vydarili, čo poviete? :-)

Zajtra si ešte zájdeme aj po živé tulipány, nech nám robia radosť vo váze. 


Pekné dni.
M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers