... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

sobota 30. apríla 2016

Boli sme v rozprávke

Dostali sme sa do rozprávky. Na našich potulkách mestom, sme ako vždy navštívili Hrnčiarsku ulicu. Je pre mňa miestom, kde sa človek vracia do minulosti, nájdete tu hrnčiara, kováča, ale i plno malých utešených kaviarničiek a dokonca aj jednu Rozprávku.Keďže ako hovorí náš tatko... "čas na kávičku je vždy" tak sme do tej Rozprávky nakukli a ohromne sa nám tam páčilo. Určite sme neboli naposledy. No veď posúďte sami. 


Hneď ako vojdete do Rozprávky, máte pocit, ako by ste prechádzali krajinou zázrakov, nevedela som kam sa skôr pozrieť a v ešte väčšom vytržení, bol Adamko. Kým čakáte na kávičku, kľudne si môžete prečítať knihu, alebo si ju dokonca kúpiť v mini antikvariáte, ktorý sa tu nahádza.
V príjemnom prostredí človeku viac chutí a tam kde je veľa kníh, maľované steny, stoly zo šijacích strojov, kopec podnetov na zabavenie očí, rúk i duše, musí predsa chutiť najlepšie, no nie?
 Čokoládový koláčik bol výborný, kávička chutná a nabudúce sa sem chystáme na zapekané tousty, vyzerali tiež božsky. Ak ste z Košíc, určite sa zastavte na raňajky, či len tak na koláčik a ak z Košíc nie ste a niekedy sem zablúdite... čo tak si urobiť malý výlet? ...napr. do Rozprávky?
 M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers