... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

sobota 16. apríla 2016

Keď sídlisko kvitne...

Človek by nepovedal, koľko krás sa dá vidieť na sídlisku na jar, ak človek poriadne otvorí oči. My s Adamkom ich otvárame riadne dokorán a preto sa nám odkrývajú krásy, nevídané, rôznofarebné, voňavé... no prosto absolútne jarné a nádherné. Som rada, že toto všetko dokáže vnímať aj Adamko a nadchýňa ho to rovnako ako mňa.
Odkedy je Adamko samostatne "veľkáčsky pojazdný" je prechádzkovanie a kochanie sa ešte príjemnejšie. Pred pár dňami totiž Adamko dostal svojho prvého "šľapacieho" tátoša a od tej doby sme nepretržite vonku.


 Samú ma udivuje koľko kilometrov zvládne to moje malé drobča na svojej trojkolke prejsť. Krúti tými svojimi malými nožičkami o sto dušu a vykrikuje na všetky strany... "aha mamka, aký rozkvitnutý strom, mamkááá šiškááá, ahaáááá, aj tú nám odfoť, mamkaáááá tulipány, mamkáááá pozerááááj, púpavy a koooopec ich je" a popri tom odhodlane šliape do pedálov :-)

Spolu objavujeme, rozprávame sa o prírode, kvetoch, stromoch, vtáčikoch, mravčekoch... informácie saje ako špongia, rozjíma o nich, pýta sa a potom doma po večeroch referuje všetko tatinkovi :-)A tak brázdime to naše jarou ozdobené sídlisko na  trojkolke a premýšľame o tom, aká je príroda všemocná čarodejnica, keď dokáže stvoriť toľkú krásu. 


Krásne slnečné dni prajeme.
M. a A.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers