... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

utorok 5. júla 2016

Prečítané leto

S Adamkom máme radi knihy a konečne je tu leto, kedy je na tie knihy ešte o trošku viac času ako inokedy. Preto ma potešilo keď ma oslovila šikovná Viki z úžasného knižného blogu: Čítajme si spolu s tým, či by sme sa spolu s Adamkom nezapojili do úžasného letného projektu Prečítané leto ktorý vymysleli spolu s ďalšou šikovnou žienkou z blogu: Malý pampúch.


Potešilo ma to a nabudilo zároveň, pretože každý takýto projekt zo zmyslom, vo mne prebudí kreatívneho ducha. A tak sa teším, že celé leto spolu preplávame na vlne nápadov a čítania. Každý týždeň si tu na blogu nájdete report o tom, čo sme čítali a ako sme sa hrali my. Ak sa tiež chcete zapojiť, pridajte sa k nám do FB skupiny Prečítané leto , kde môžete prispievať s vlatnými tipmi na čítanie a na aktivity, ktoré naše deti obohatia a spríjemnia im krásne letné chvíle.


Veď koľkí z nás sa práve v lete majú možnosť konečne trošku povyvaľovať pri vode na deke, v tieni stromov na záhradke, či  niekde inde, kde je príjemne? Zoberte si so sebou aj knihy a leto získa nový rozmer.


Takto to napríklad vyzerá u nás, keď poviem Adamkovi: Ideme von, zbaľ si nejakú knižku, budeme si čtať na deke :-D 
Do čítania.
M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers