... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

nedeľa 27. novembra 2016

Prvá adventná nedeľa

Prajem krásnu prvú Adventnú nedeľu. určite aj u vás už svieti prvá sviečka na adventnom "venci" a tak je tomu aj u nás. Vyrobili sme ho včera s Adamkom a veru nie je to taký ten klasický veniec, aj ke´d pôvodná idea bola, nakoniec sme sa inšpirovali na pintereste, prizvali na pomoc čo dom dal a vznikol nám "Adventný hrnčekáč" :-)


A ako prebiehala výroba? Najprv som si na raznici vyrazila štítky a na ne som cez šablónu tupovaním naniesla číslice. Potom mi Adamko nasypal do šálok na kávu (mimochodom, snáď to drahý prežiješ ten mesiac bez kávy v obľúbenej šáločke :-D ) modrý piesok. Na sviečky sme priviazali kartičku s číslom a zapichli sviečku do hrnčeka. Ozdobili sme to ešte zlatou vetvičkou a adventný hrnčekáč bol na svete.
Tu je svietnik v plnej krásne, nevadí, že čísielka sú poskladané naopak, s Adamkom sme si to všimli až na fotke, tak sme to potom pekne opravili a na tácku poukladali v správnom poradí :-)


Dnes sme zapálili prvú sviečku a mne tak prišlo... že tento rok sa ešte aj Adventné týždne nejako rýchlejšie poponáhľali medzi nás. Nemáte niekedy pocit, že čas beží strašne rýchlo?  


Užívajte krásny adventný čas, a hlavne prežívajte ho plnými dúškami, nech trvá čo najdlhšie.
M.

2 komentáre:

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers