... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

utorok 18. apríla 2017

Na zemi...Vonku prší a my sme doma zavretí všetci traja, pretože Adamko má dnes ešte prázdniny a tak vymýšľame čo sa dá. Od včera sa Tomáško oficiálne (rozumej, konečne som to stihla zachytiť a teda zdokumentovať na video) pretáča na bruško a tak nám je zase o niečo veselšie, pretože momentálne nerobí nič iné, len sa dookola pretáča a tak musíme striehnuť na každom kroku. Nečudo teda, že sme sa zo všetkými činnosťami preťahovali na zem, tam, kde je momentálne najbezpečnejšie.


Natiahli sme si na zem veľký papier, oblepili ho maliarskou páskou aby sa nehýbal a nachystali farby. Tentoraz sa prvý krát aktívne mohol zapojiť aj Tomáško. Otláčali sme totiž nožičky. Tomáškove nožičky a Adamkove už celkom veľké labky :-) A o tom, že to bola celkom sranda, svedčí aj to, že Adamko strávil po akcii pol hodinku vo vani a Tomáška to úplne odpálilo a spokojne si odfukoval v postieľke, kým my sme sa stihli okúpať, pohrať aj naobedovať.
Výsledkom je veľký farebný papier nalepený na zemi (asi tam nejaký čas aj zotrvá, na výstave :-D ) a obraz dvoch "labiek" jednej trojmesačnej a druhej tri a pol ročnej, ktorý sme si zarámovali a zavesili doma na stenu.

Prajem krásny.
M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers