... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

sobota 27. mája 2017

Villa Betula

My dvaja s mojím mužom nie sme zrovna typy ľudí, ktorí radi navštevujú detské kútiky, obrovské zábavné parky a podobne, ale čo človek pre radosť v očiach svojich detí neurobí? V rámci výletu na Liptov sme teda predsa len jednu takúto krajinu zábavy pre deti navštívili. Adamko sa vyšalil na najväčšom ihrisku na akom kedy bol a my sme si užívali slniečko a krásny prírodu navôkol. Skákacích, hradov, rôznych tunelov, preliezok, trampolín, hojdačiek, spúšťačiek a iných aktrakcií tam nájdete spústu. Za nič netreba platiť samostatne, návšteva všetkých atrakcií je v cene vstupného. V rezorte sa dá aj najesť, napiť, oddýchnuť si v obrovskom indiánskom teepe, prejsť sa v mini zoo, či zajazdiť si na koňoch.

Najväčšiu radosť Adamkovi a taktiež tatkovi :-D urobili malé káričky a dráha, na ktorých sa tam dalo voziť. Tu sme vlastne aj strávili najviac času.

Poobede sa začalo trochu zmrákať a tak sme sa boli pozrieť do krytej haly, plnej guličiek, preliezok a šmýkaliek . Hala je prispôsobená tak, že v nej zábavu nájdu už aj tí najmenší a aj s pár mesačným bábätkom ako máme my sa tam zabavíte. Keďže Tomáško prespal celý deň vonku v kočiariku, dobre nám padlo, že ho bolo kde vybrať, nakŕmiť, prebaliť a nechať ho v ohrádke trošku sa aj pohrať. Hneď vedľa obrovského detského kútiska (či ako to nazvať :-D) je kaviareň a tak si môžete dozrieť na deti a zároveň dopriať malé občerstvenie.


No na jeden deň toho bolo až až a s prvými kvapkami dažďa sme sa aj my rozlúčili s touto zábavnou krajinou. Adamko bol taký vyjašený, že auto sa ledva pohlo a už bol v ríši snov, spolu s Tomáškom, ktorý si veselo spinkal už druhé kolo. Zábaviska bolo dosť, tak hurá na hotel, trošku sa počvachtať v bazéne a šup do postieľok.
M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers