... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

utorok 27. júna 2017

Prečítané leto

  Juchuuuu, opäť je tu leto. Adamkovo prvé naozaj prázdninové, keďže celý rok strávil už ak škôlkar. Ja osobne sa na toto leto veľmi teším, jednak si Adamka konečne užijem poriadne (popravde tých pár hodín, ktoré mi na neho ostanú od kedy ho vyberiem zo škôlky, po kým nejdeme spinkať, mi je akosi málo) a jednak ho opäť máme možnosť stráviť zapojený do projektu Prečítané leto.
Autorkami projektu sú šikovná Viki z úžasného knižného blogu: Čítajme si spolu , spolu s ďalšou šikovnou žienkou z blogu: Malý pampúch. 


Už minulého roku, sme sa s prečítaným letom skvele zabávali, (veď koniec koncov si to môžete prezrieť sami, ak si prekliknete na záložku "prečítane leto" ) a verím tomu, že toto leto sa zabavíme zas. Každý jeden prázdninový týždeň si tu na blogu nájdete report o tom, čo sme čítali a ako sme sa hrali my. Ak sa tiež chcete zapojiť, pridajte sa k nám do FB skupiny Prečítané leto , kde môžete prispievať s vlastnými tipmi na čítanie a na aktivity, ktoré naše deti obohatia a spríjemnia im krásne letné chvíle.
Do čítania.
M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers