... alebo ako sa hráme, tvoríme, varíme, vandrujeme a žijeme.

štvrtok 1. júna 2017

V lese

Tak konečne sme zahájili wandríčkovú sezónu a tentokrát už aj s Tomáškom. Musím uznať, že je to pravý trump a pobyt v prírode mu ozaj prospieva. Prvý krát bol v lese a páčilo sa mu, spinkal, usmieval sa na všetko a všetkých, džavotal, pozeral, počúval (mimochodom gitaru išiel zjesť očami). 
O zábavu nebola núdza (aj keď o tú nie je v lese nikdy), tentokrát sme si vymysleli aj súťaže. Súťažili veľký aj malý. Adamkovi to šlo s lukom, napriek tomu, že ho držal v ruke prvý krát, prekvapivo dobre, no aj tak mu trošku tatik pomáhal s natiahnutím tetivy.
Tomáškovi bolo jedno kde spinká, či na rukách, či v stane, či v sedačke... budil sa usmiaty, cestoval z rúk do rúk a každého obšťastňoval úsmevmi a džavotaním. Pár obľúbencov si vyslúžilo aj niekoľko sliniek a prskančekov.
Na noc sme ešte neostávali, predsa len mi ešte neprídu noci tak teplé, aby som sa s prípadne plačúcim (aj keď Tomáško plače málokedy) dieťaťom promenádovala uprostred noci po lúke. Ale o taký mesiac- dva, už určite ostaneme :-) Tentokrát sme ešte išli prespať domov a za ostatnými sme sa vrátili zas na druhý deň. Víkend ubehol ako voda i keď v lese čas plynie akosi inak, pomalšie, kľudnejšie. 
Už teraz sa teším zase do lesa.
M.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vaše najobľúbenejšie

Google+ Followers